Об ордене Королеви Анни «Честь Вітчизни»

«Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни»

 

 

 

Заснований на честь князівни Анни Ярославни,- дочки великого князя Ярослава Мудрого, - королеви Франції в XI ст.

Заснування ордена затверджено Постановою X Конгресу ділових наукових і творчих спілок України від 25.03.08р. та зареєстровано державними органами під № 94950 від 11.08.08р.

Ступені та загальний вигляд ордена:

Затверджено три ступені ордена: «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній, золотій та діамантовій зірках.
Ордени на срібній і золотій зірках – нагрудні. Орден на діамантовій зірці - нашийний. Крім того, комплект кожного ордена включає іменний диплом лауреата, виконаний українською та французькою мовами, оздоблений стрічками з національними кольорами України та Франції.

На сорокавосьми променевій сферичній зірці, де промені умовно символізують кількість життєво – активних років Анни Ярославни, на окремому параболічному еліпсі розміщено барельєф Королеви обвитий лавровим вінком та стрічками. На нижній – логотип підпису Королеви старослав’янськими літерами, що значать АННА РЕГІНА – АННА КОРОЛЕВА, на верхній – напис французькою мовою, «Ma mort na pas errete ma vie» , що перекладається, «Моя смерть не зупинила моє життя». Ця композиція увінчана королівською короною оздобленою штучними діамантами, вкрита золотом 999 проби та прикрашена перехрещеними стрічками в національних кольорах України та Франції. З правого боку від центру – геральдичний щит з гербом Ярослава Мудрого, зліва – щит французьких королів з ліліями.

Протокольні почесті:

«Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» належить до категорії найвищих суспільних орденів України і вручається з відповідними протокольними почестями під Державним прапором України в присутності озброєної військової почесної варти, генералом та вищими офіцерами збройних сил України в супроводі Національного президентського оркестру України Міністерства оборони України.


-Публікація статті та фотографій про лауреата та підприємство в елітній книзі «Лауреати нагород 2010року», 
Генеральний директор «Фонда недвижимости «Земельний резерв»
Генеральний директор «Земельний Фонд»
Генеральний директор Торгово – Промышленной компании«ИМПРЕСТ»
Частный предприниматель с 1995 года